Вітаємо наших досвідчених волейболістів із вдалим виступом

Дата: 27.03.2023 09:25

Фото без опису25 березня збірна команда Богодухівської громади взяла участь у Відкритому Турнірі Валківської міської територіальної громади з волейболу серед ветеранів. За головний приз у боротьбу вступили чотири команди. Наші земляки з рахунком 2:0 здолали опір команди «Експрес», у складі якої були представники Валківської та Коломацької громад, перемогли команду «Сніжків» (2:0) та поступилися переможцям турніру команді «Удар» з с.Мельникове (0:2).

У підсумку Богодухівська команда повернулася додому зі срібними нагородами, третє місце зайняла команда «Експрес». Атмосфера турніру вкотре довела, що досвід, помножений на здоровий спосіб життя, – то потужна сила. Дякуємо нашим захисникам за подаровану можливість займатися улюбленою справою!