Соціально вагома новина від АТ "Харківгаз"

Дата: 24.03.2023 11:23

Фото без описуАТ «Харківгаз» обстежить п’ять тисяч кілометрів газових мереж

➡️Для стабільного та безаварійного забезпечення родин Харківської області природним газом, в поточному році АТ «Харківгаз» проведе комплексне приладове обстеження 5,1 тисячі кілометрів розподільних газопроводів. Роботи з діагностики мереж стартують у квітні та мають на меті виявити можливі пошкодження ізоляції газогонів та самих труб. Такі роботи особливо актуальні після обстрілів рф Харківської області, що тривають більше року.

У минулому році, попри активні бойові дії, газовики продіагностували більше двох тисяч кілометрів розподільних газових мереж.