Борітеся – поборете, Вам бог помагає!

Дата: 09.03.2023 14:03

Фото без описуЗа вас правда, за вас сила
І воля святая!

9 березня українці в усьому світі вшановують пам’ять великого Кобзаря українського народу – Тараса Григоровича Шевченка. Патріот, письменник, поет та художник для більшості українців він є символом Свободи і Незалежності. Його поезія нині додає сил кожному із нас на передовій, в тилу, між ракетними обстрілами та сигналами тривог.
Сьогодні, з нагоди 209-ї  річниці від дня народження  великого поета, Богодухівський міський голова Володимир БЄЛИЙ, секретар міської ради Рамаз ГАМБАРАШВІЛІ, голова Богодухівської районної ради Юрій ЯЦИНА, начальник Богодухівської РВА Анатолій РИСЦОВ поклали квіти до погруддя Т,Г.Шевченка. Вшановували пам’ять генія, який за сучасних українських реалій актуальний як ніколи, його пророчі слова надихають українців у боротьбі з російською навалою, адже Україна знову змушена виборювати та захищати незалежність. Віримо, що все подолаємо:
І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син, і буде мати,
І будуть люди на землі ...