Відбулося засідання XL позачергової сесії VIII скликання Богодухівської міської ради

Дата: 07.03.2023 15:49

Фото без описуПерш ніж перейти до розгляду питань порядку денного Богодухівський міський голова Володимир БЄЛИЙ та секретар міської ради Рамаз ГАМБАРАШВІЛІ привітали представниць прекрасної статі з нагоди Міжнародного дня боротьби за права жінок та нагородили їх грамотами.
Повернувшись до робочих моментів, депутати прийняли важливі рішення, які стосувалися участі Богодухівської громади у конкурсах проєктів для залучення додаткових інвестицій. Загалом розглянуто 20 питань, з усіма прийнятими рішеннями можна буде ознайомитися на офіційному сайті Богодухівської міської ради після їх оприлюднення у встановлений законодавством термін.