До уваги мешканців!

Дата: 03.03.2023 14:59

Фото без описуНаближається весняно-літній сезон, з яким пов’язане збільшення навантаження на систему водопостачання, що викликане, зокрема, і поливом земельних ділянок.

КП «Богодухіввода» у непростих умовах здійснює підготовчу роботу, спрямовану на забезпечення безперебійного водопостачання і підтримання необхідного тиску у мережі. На даний час виконуються ремонтні роботи на різних ділянках водогону громади, у різних мікрорайонах міста та сільських населених пунктах. У зв’язку з цим можливі тимчасові короткочасні перебої з водопостачанням. Тож просимо з порозумінням поставитися до ситуації і мати необхідний запах води.

Про більш тривалі відключення, як завжди, буде повідомлятися на офіційних ресурсах.

Дякуємо за порозуміння!