В Богодухівській громаді відкрився перший «Клас безпеки» на базі 51 ДПРЧ 5 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Харківській області

Дата: 03.03.2023 11:57

Фото без описуНаразі таких класів безпеки в Харківській області – 3.

Метою функціонування цих класів є формування у дітей здоров`язбережувальних компетентностей, навичок самозахисту і рятування в умовах надзвичайних ситуацій. Важливо зазначити, що це інтерактивні класи, які забезпечують як набуття знань, так і формування навичок в активній взаємодії.

Перший урок у новому класі провели спільно з  представниками поліції та екстреної медичної допомоги. Дітей навчали наданню домедичної допомоги. Їм   нагадали як поводитися в екстремальних ситуаціях,  розповіли, як правильно гасити пожежу за допомогою спеціальних засобів пожежогасіння та що потрібно робити при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Віримо, що в майбутньому отримана дітьми інформація допоможе зберегти життя та здоров’я!