Клієнти АТ «Харківгаз» можуть передати показання газового лічильника у вайбер або через СМС

Дата: 01.03.2023 09:02

Фото без описуАТ «Харківгаз» відкриває додаткові спосіб передачі показань лічильників газу  для своїх клієнтів.

Для інформування АТ «Харківгаз» про дані приладів обліку, родини Харківської області можуть скористатись вайбер або повідомленням через СМС.

Для передачі через вайбер, необхідно обрати номер телефону свого відділення АТ «Харківгаз», зробити фото лічильника та відправити показання і фото у наступному форматі:

Номер особового рахунку (десятизначний код, що розпочинається з цифр 132..) пробіл показання лічильника пробіл ПІБ власника житла та адреса. Додати фото лічильника.

Формат СМС інформування про дані газового лічильника:

Якщо у домоволодінні встановлено два лічильника, до повідомлення необхідно додати номер кожного газового приладу, для коректного зарахування даних.

Контакти відділень АТ «Харківгаз» для передачі показань лічильника через вайбер, СМС, електронну пошту та дзвінки за телефоном:

1. Красноградське відділення

0675030747 для дзвінків, вайбер, смс

contactKRA@khgas.naftogaz.com
  • Куп‘янське відділення

06755126070675512692 для дзвінків, вайбер, смс

contactKUP@khgas.naftogaz.com
  • Чугуївське відділення

0987126957 для дзвінків, вайбер, смс

contactCHU@khgas.naftogaz.com

Дзвінки приймаються у понеділок - четвер з 8-00 год по 17-00 год.

П’ятниця з 8-00 год по 15-45 годину.

Крім того, з 1 по 5 березня передати показання можна через сервіси  gas.ua