Відбулася XXXIX чергова сесія Богодухівської міської ради VIII скликання

Дата: 21.02.2023 17:55

Фото без описуНа початку засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам‘ять полеглих земляків у російсько-українській війні. Міський голова Володимир БЄЛИЙ зазначив, що цей рік багато чому нас навчив, ми багато чого пережили, але спільними зусиллями вистояли і не втратили віру в нашу Перемогу, бажання жити у вільній, незалежній Україні. Все це завдяки нашим воїнам, які мужньо боронять нас.

На жаль, занадто дорогу ціну платимо ми за можливість просто жити на своїй рідній землі. Війна забирає найкращих...

Заступник начальника Богодухівського РТЦКСП Володимир МАСЛАК вручив орден Богдана Хмельницького III ступеня батькам загиблого військовослужбовця майора Сергія КОСТЕНКА, яким він нагороджений посмертно.

На засіданні сесії депутати затвердили звіт з виконання бюджету за 2022 рік. Також прийнято ряд важливих рішень для життєдіяльності громади.

Розглянуті всі питання порядку денного, прийняті відповідні рішення, з якими можна буде ознайомитися на офіційному сайті Богодухівської міської ради після їх оприлюднення у встановлений законодавством термін.