«Як ми реагуємо на виклики та стрес» – другий ролик про психологічну підтримку, який створено ГО «Безбар'єрність»

Дата: 27.02.2023 13:26

Фото без описуЗагалом Всеукраїнська програма ментального здоров’я за ініціативою Олени Зеленської створює звичку піклуватися про своє ментальне здоров’я, щоб українці знайшли в собі приховане джерело сили у складні часи. Розробку та впровадження програми координує МОЗ України у тісній взаємодії з українськими та міжнародними фахівцями. Ініціатива реалізується за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я.