Сьогодні громада навіки простилася із своїм захисником, Героєм Максимом СНІСАРЕНКОМ

Дата: 21.02.2023 18:50

Фото без описуЛейтенант ЗСУ Максим Снісаренко, 1981 року народження, захищав Батьківщину у лавах 14 ОМБр, і загинув від отриманої травми поблизу н.п. Гряниківка Куп’янського району Харківської області. Сьогодні він повернувся до нашого міста, в якому народився, зростав, а зараз став його небесним захисником… 40-м богодухівським Янголом з початку війни…

Ніщо не зменшить біль утрати для матері, дружини, сина, рідних. В жалобі в цей день схиляємо голову й молимось за душу невинно убієного. В останню дорогу загиблого захисника провели його рідні, близькі… Розділили сум близьких міський голова Володимир БЄЛИЙ та секретар міської ради Рамаз ГАМБАРАШВІЛІ. Чин відспівування здійснив о. Геннадій. Поховали Героя з військовими почестями на Алеї Героїв на міському кладовищі.

Нехай пам’ять про усіх загиблих згуртує нас, дасть силу й волю, мудрість і наснагу. Хай горить свіча пам’яті про тих, хто заради нас з вами пожертвував найдорожчим — життям!

Вічна Слава Воїну України, захиснику своєї рідної землі.

Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!