Кров потрібна завжди, і тим, хто на лінії вогню, і тим, хто в тилу

Дата: 21.02.2023 16:05

Фото без описуСьогодні 25 донорів приєдналися до нашої ініціативи - здачі крові у Харківському обласному центрі служби крові. Крім мешканців Богодухівської громади, до поїздки долучилися і донори Великописарівської та Краснокутської громад. Це другий виїзд, організований за ініціативи та підтримки Богодухівської міської ради.

Вдячні кожному, хто знайшов час і можливість зробити цю просту та водночас вкрай важливу справу — здати кров, тим самим рятуючи життя іншим. Одна донація здатна врятувати життя трьох Героїв, завдяки яким ми з вами усе ще живі, здорові та живемо в своїй країні.

ІНФОРМУЄМО! Чергова поїздка до Харківського обласного центру служби крові відбудеться 23 лютого (четвер).

Попередньо записатися для поїздок можна за телефоном 0575833151 (понеділок – п’ятниця з 8-00 до 16-00). Виїзди донорів - щотижнево у вівторок і четвер.

Збір групи у холі поліклінічного відділення (м.Богодухів, вул.Чернієнка,13).

Виїзд о 10-00 годині від центрального входу поліклініки. Не забудьте підготуватися до здачі крові!

Донорам надається можливість отримати продуктовий набір, детальніше - у координатора.

Кожен, хто поділився своєю кров’ю у такий важкий для країни час, наближає нашу Перемогу.