Шановні мешканці громади!

Дата: 17.02.2023 15:53

Фото без описуМи вдячні вам за те, що ви підтримали нашу ініціативу та долучилися до донорства.

НАГАДУЄМО! Попередньо записатися для поїздок до Харківського обласного центру служби крові можна за телефонами: 0575833151; 0991565729 (понеділок – п’ятниця   з 8-00 до 14-00). Виїзди донорів - щотижнево у вівторок і четвер.

Інформація для тих, хто записався на 21 лютого 2023 року (вівторок).

Збір групи у холі поліклінічного відділення (м.Богодухів, вул.Чернієнка,13).

Виїзд о 10-00 годині від центрального входу поліклініки.

Кожному донору надається можливість отримати продуктовий набір у пункті видачі гуманітарної допомоги (ліцей №3), детальніше у координатора.

ВАЖЛИВО! Не забудьте підготуватися до здачі крові — скористайтеся нашою інструкцією в інфографіці.