Відбулося засідання виконавчого комітету Богодухівської міської ради

Дата: 16.02.2023 15:51

Фото без описуНачальник відділу фінансів Олександр КОВАЛЬОВ ознайомив членів виконкому з підсумками виконання бюджету громади за 2022 рік.
Про роботу у 2022 році звітував директор КП «Богодухіввода» Сергій ТРОЦЕНКО. Сергій Петрович зазначив, що за підтримки міської влади, депутатів, завдяки запровадженню енергоефективних технологій вдалося підвищити рентабельність підприємства.
Староста Губарівського старостинського округу Марія ТРИЗНА проінформувала членів виконкому про вжиті заходи щодо забезпечення життєдіяльності населених пунктів старостинського округу.

Всього членами виконкому розглянуто 23 питання порядку денного, які стосуються різних сфер життєдіяльності громади. З прийнятими рішеннями можна буде ознайомитися на офіційному сайті Богодухівської міської ради після їх оприлюднення у встановлений законодавством термін.