Богодухівська міська рада

Харківська область

ДОДАТКОВІ СОЦІАЛЬНІ ГАРАНТІЇ ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ВНАСЛІДОК ВІЙНИ І АБО ІІ ГРУПИ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Дата: 16.02.2023 10:54
Кількість переглядів: 154

Фото без опису20 грудня 2022 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України за №1393 від 16.12.2022 року якою затверджено Порядок реалізації спільного з Міжнародною Федерацією Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та Товариством Червоного Хреста України проекту щодо надання підтримки особам з інвалідністю внаслідок війни.

Даний Порядок визначає процедуру отримання особами з інвалідністю внаслідок війни грошової допомоги в рамках реалізації спільного з Міжнародною Федерацією Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та Товариством Червоного Хреста України проекту.

Право на грошову допомогу мають повнолітні громадяни України, яким відповідно до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” надано статус особи з інвалідністю внаслідок війни I або II групи та відомості про яких внесені до Єдиного державного реєстру ветеранів війни.

Виплата грошової допомоги здійснюється незалежно від отримання особами інших видів допомоги.

Головною особливістю даного виду міжнародної грошової допомоги є те що для отримання грошової допомоги заявник подає самостійно заяву в електронній формі шляхом її заповнення на вебсайті eveteran.gov.ua з використанням технічних засобів Мінветеранів. На заяву накладається електронний підпис, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису заявника.

У заяві зазначаються такі відомості:

 • прізвище, власне ім’я, по батькові (за наявності);

 • стать;

 • дата народження;

 • реєстраційний номер облікової картки платника податків (серія та/або номер документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, у разі коли особа через свої релігійні переконання відмовилася в установленому порядку від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і має відповідну відмітку в паспорті);

 • унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі;

 • відомості про задеклароване/зареєстроване місце проживання (перебування);

 • серія та/або номер документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

 • контактні дані (номер телефона та адреса електронної пошти);

 • серія, номер, дата видачі та закінчення строку дії посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни;

 • група інвалідності, дата встановлення інвалідності;

 • міжнародний номер банківського рахунку IBAN, найменування банку.

 

Зверніть увагу, що на даний час послуга, на вебсайті https://eveteran.gov.ua/ надання підтримки особам з інвалідністю в наслідок війни, перебуває в розробці, а тому дана категорія має час на підготовку відповідних документів та отримання кваліфікованого електронного підпису.

У разі ненадходження коштів або виникнення потреби в зміні міжнародного номера банківського рахунка IBAN заявник може повторно подати заяву на отримання грошової допомоги. Заявнику надається можливість подати не більше однієї заяви впродовж одного календарного дня.

У разі якщо Ви маєте додаткові питання по цій статті звертайтеся до бюро правової допомоги Богодухівського місцевого центру, які знаходяться за адресами:

•  м. Богодухів, вул. Покровська, 5.;

•  м. Валки, вул. Харківська, 2;

•  смт. Коломак, пров. Свободи, 2а;

•  смт. Краснокутск, вул. Миру, 138.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).

 

Джерело: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1393-2022-%D0%BF#Text


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.