Вшанували пам’ять земляків, які загинули у Афганській війні

Дата: 15.02.2023 11:05

Фото без описуБогодухівський міський голова Володимир БЄЛИЙ, секретар міської ради Рамаз ГАМБАРАШВІЛІ, керівництво районної військової адміністрації та районної ради, ветерани бойових дій поклали квіти до Пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.

Схиливши голови у хвилині мовчання, згадали імена Віталія САХНА, Володимира ТРОХИМЧУКА, Василя ЗМІЇВСЬКОГО, Павла ШЕВЧЕНКА та усіх тих, хто не повернувся до рідного дому з війни.

І сьогодні, під час повномасштабної війни в Україні, воїни-афганці на передовій захищають рідну землю від російських загарбників, передаючи свій бойовий досвід і незламний дух молодому поколінню оборонців. Слава нашим Героям! Вічна пам’ять полеглим за незалежність та свободу України!