За ініціативою Богодухівської міської ради організовано виїзди до Харківського обласного центру служби крові

Дата: 15.02.2023 10:30

Фото без опису16 лютого о 9-00 годині - перший виїзд донорів від поліклінічного відділення м.Богодухів, вул.Чернієнка,13.

Максимальна кількість осіб на один виїзд – 8 чоловік.

Попередньо записатися можна за телефоном 0575833151 (приймальня головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги»).

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Виїзди донорів будуть організовуватися щотижнево у вівторок і четвер. Відповідно до попереднього запису по телефону формуватимуться групи для виїзду. ВАЖЛИВО! При наявності колективних заявок на здачу крові організатори надаватимуть транспорт з відповідною кількістю місць.

Всі донори по приїзді до м.Богодухів отримають продуктовий набір.

Шановні мешканці громади! Зараз донорська кров вкрай необхідна. Вона дозволяє рятувати життя як військових, так і цивільних, в той час, коли на фронті точаться криваві бої, а росіяни продовжують тероризувати обстрілами українські міста і села.

Долучайтеся до цієї важливої справи, зробіть свій внесок у наближення Перемоги! Подаруйте шанс на життя!

Не забудьте підготуватися до здачі крові— скористайтеся інструкцією в інфографіці.