Богодухівська громада стала учасником пілотного проєкту “Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі”

Дата: 14.02.2023 16:08

Фото без описуМіський голова Володимир БЄЛИЙ обговорив деталі  проєкту з начальником Ювенальної Превенції ГУНП в Харківській області Артемієм КОНОВАЛОВИМ та підписав Меморандум про співпрацю та партнерство між Головним управлінням Національної поліції України, Головним управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Департаментом освіти і науки обласної державної адміністрації.

Участь у проєкті сприятиме підтримці належного рівня безпеки в освітньому середовищі, запобіганню, ранньому виявленню, припиненню й усуненню негативних явищ та їх шкідливих наслідків щодо безпеки учнів у навчальних закладах.