З глибоким сумом повідомляємо, що відійшов у Вічність Почесний громадянин міста Богодухів Ємельяненко Микола Йосипович

Дата: 14.02.2023 15:43

Фото без описуМикола Йосипович був неординарною людиною, митцем, педагогом, який виховав не одне покоління. Самовідданий патріот рідного краю - автор слів і музики гімну Богодухівського району. Митець, завдяки таланту якого прийдешньому поколінню залишаться неповторні картини мальовничої Богодухівщини.

Міський голова Володимир Бєлий та секретар міської ради Рамаз Гамбарашвілі віддали данину пам’яті та розділили глибоку скорботу з рідними.

Богодухівська міська рада та її виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття рідним, близьким та колегам з приводу непоправної втрати.

Нехай добрий, світлий спомин про Миколу Йосиповича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто його знав, любив та шанував.

Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи.

Вічна і світла пам’ять!