Начальник Головного управління Національної поліції в Харківській області Володимир ТИМОШКО ознайомився з ходом реалізації у Богодухівській громаді проєкту «Поліцейський офіцер громади»

Дата: 13.02.2023 15:45

Фото без описуБогодухівський міський голова Володимир БЄЛИЙ разом з головним правоохоронцем Харківщини відкрили поліцейську станцію на базі Сіннянського старостинського округу та обговорили важливість посилення поліцейської присутності у населених пунктах громад, особливо у прикордонних. Володимир ТИМОШКО урочисто передав поліцейському офіцеру громади Вадиму ЗАЇЦІ ключі від новенького РЕНО ДАСТЕР, кошти на придбання якого виділені Богодухівською міською радою в рамках Комплексної Програми профілактики правопорушень на території Богодухівської міської територіальної громади та Меморандуму про співпрацю та партнерство з ГУНП в Харківській області.  Очільник поліції Харківської області висловив подяку нашій громаді за допомогу у підтримці безпекового середовища під час воєнного стану.