Підтримка національної кампанії - "Гвардія Наступу": час повертати своє

Дата: 09.02.2023 15:58

Фото без опису9 лютого з робочим візитом до Богодухівської міської ради завітали директор Департаменту масових комунікацій та забезпечення доступу до публічної інформації ХОВА Ярослава БЕРЕЖНА та виконуючий обов’язки директора Департаменту цифрової трансформації регіону ХОВА Віталій ШАПІРКО.

Високопосадовці у супроводі першого заступника Богодухівського міського голови Віктора СТОЙЧИКА та голови Богодухівської районної військової адміністрації Анатолія РИСЦОВА здійснили моніторинг роботи рекрутингового центру по відбору військовослужбовців до штурмових підрозділів Національної гвардії, Держприкордонслужби та Нацполіції «Гвардія Наступу», який нещодавно запрацював при Центрі надання адміністративних послуг Богодухівської міської ради.

Національна кампанія «Гвардія Наступу» проходить під гаслом: «Час повертати своє!». Рекрутинговий центр чекає вмотивованих мешканців громади, які готові приєднатися до штурмових бригад та остаточно вигнати окупантів з України.