Захист цивільного населення громади є одним із пріоритетних завдань місцевої влади

Дата: 09.02.2023 12:54

Фото без описуСьогодні міським головою Володимиром БЄЛИМ та головою Правління  громадської організації «ЯНГОЛИ» Оленою ОВСІЄНКО підписано Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю у сфері підготовки до надзвичайних ситуацій, подолання наслідків воєнних дій, запровадження проєктів відновлення у сфері енергетики.

«Кожен підписаний Меморандум дає можливість залучати у громаду додаткові ресурси, тому ми завжди відкриті до партнерства. Впевнений, що наша співпраця сприятиме ефективному поліпшенню ситуації у сфері захисту цивільного населення, безпеки, соціальної згуртованості та розбудови миру»,- зазначив міський голова, дякуючи партнерам за довіру.