Сьогодні, 6 лютого, міський голова Володимир БЄЛИЙ провів щотижневу оперативну нараду

Дата: 06.02.2023 13:05

Керівники прозвітували про виконану роботу та озвучили проблемні питання життєдіяльності громади.

Володимир Миколайович звернув увагу на те, що останні дні мешканці нашої громади зазнають інтенсивного впливу фейкових вкидів, як наслідок ширяться панічні настрої. Зазначив, що ситуація в громаді на даний час контрольована і підстав для паніки немає, тому віримо в ЗСУ і працюємо задля наближення Перемоги.

Під час наради обговорили питання роботи комунальних служб, надання соціальної допомоги, проведення інформаційної кампанії щодо популяризації служби у лавах Національної поліції, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України. Розглянуто також питання щодо запобігання поширенню COVID-19 та необхідності продовжити роботу з вакцинації та ревакцинації населення. В громаді триває видача гуманітарної допомоги в КЗ «Богодухівський ліцей №3» та в старостинських округах визначеним категоріям населення.

За результатами наради узгоджено план роботи на тиждень, Володимир Миколайович надав відповідні доручення виконавцям.