Футболісти нашої громади вдало стартували у Відкритому Чемпіонаті Валківської МТГ з футзалу пам’яті Р. М’якоти

Дата: 23.01.2023 13:39

Фото без описуЗа головний приз у боротьбу вступили 12 команд Харківської області. У перший день змагань наші земляки одержали дві перемоги: технічну – над командою «Колос» (Баранове), оскільки суперник не з’явився та гру, та розгромну, з рахунком 8:0 - над командою «ДЮСШ»(Валки).

Цікаво, що склад нашої команди виявився таким собі ф’юженом, адже вона поєднала у собі досвід та молодість; тих, хто з малечку зростав на Богодухівщині, та тих, хто через війну знайшов прихисток у нашій громаді. Результат такого поєднання виявився вдалим, що принесло у командну скарбничку максимум очок. Вітаємо спортсменів! Пам’ятаємо тих, хто дарує нам можливість займатися улюбленою справою! Слава Збройним Силам України!