Міський голова Володимир Бєлий провів апаратну нараду із заступниками, керівниками структурних підрозділів

Дата: 12.01.2023 15:52

Фото без описуПерший заступник Віктор Стойчик підвів підсумки використання державної субвенції на забезпечення населення паливною деревиною. Всього використано коштів державної субвенції понад 2,5 млн грн, безкоштовним завезенням дров охоплено 377 домоволодінь.

​Комунальна галузь працює у штатному режимі, - доповів Р. Рябка. Всі об’єкти критичної інфраструктури забезпечені генераторами для безперебійної роботи. Через значне похолодання виникли проблеми на деяких об’єктах водопостачання, але вода продовжує подаватися населенню, а працівники КП «Богодухіввода» оперативно ліквідовують аварії.

​Богодухівською ЦРЛ здійснено технічне обслуговування генераторів, які були придбані у 2021 році. Всі вони забезпечені необхідним запасом пального. Очікується надходження нового потужного генератора у рамках міжнародного співробітництва. Заклади охорони здоров’я на 100% забезпечені безперебійним електроживленням.

​Освітня галузь після двотижневих канікул повернулася до навчання. До окремих розпоряджень навчання буде проводитися у дистанційному режимі, зазначила Оксана Сизоненко.

​Про призначення соціальної послуги догляду вдома КЗ «Центр надання соціальних послуг» повідомила Рогинська Л.І.

​За інформацією М. Шепеля, у громаді розгорнуто 12 Пунктів Незламності, з них – 1 палатка ДСНС. Продовжується укомплектування їх генераторами, обігрівачами, мікрохвильовками.

​О. Ковальов повідомив про виконання бюджету Богодухівської міської ради за 2022 рік - на 107,5%.

​Торкнулися також питання сприяння оборонній діяльності та підтримки військових формувань – ДФТГ та батальйону тероборони. Володимир Миколайович підкреслив важливість внеску кожного у наближення перемоги. Зараз на передовій чимало наших земляків, вони потребують теплого змінного одягу, окопних свічок, устілок у взуття. «Це наша зона відповідальності, хто живе і працює у відносному спокої і комфорті, - допомогти захисникам відчути всебічну підтримку».