До уваги власників домоволодінь важлива інформація щодо подачі заяв по «Прихистку»

Дата: 10.01.2023 15:24

Фото без опису

Роз’яснення Міністерства розвитку громад та територій України від 05.01.2023 №7/9.5/138-23

Постановою Кабінету Міністрів України від 06 грудня № 1364 «Деякі питання формування переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією» внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 р. № 333 «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб» (зі змінами), зокрема щодо визначення територій, з яких перемістилися внутрішньо переміщені особи, за тимчасове розміщення (перебування) яких надається компенсація, у зв’язку із чим виплата компенсації надається за безоплатне тимчасове розміщення ВПО з території можливих бойових дій, території активних бойових дій та тимчасово окупованих російською федерацією території України, включених до Переліку територій, затвердженого Наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій від 22.12.2022 № 309 (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1668-22#Text), та для яких не визначена дата завершення бойових дій (дата припинення можливості бойових дій) або тимчасової окупації.