ПОРЯДОК СКАСУВАННЯ ДОВІДКИ ВПО ЧЕРЕЗ ЗАСТОСУНОК «ДІЯ»

Дата: 06.01.2023 08:54

Фото без опису У звязку із воєнною агресією російської федерації проти України, люди рятуючи свої життя, вимушено виїхали  зі своїх міст в більш безпечні регіони України, де отримали статус ВПО.

Однак через деякий час люди повертаються до своїх домівок або вимушено подорожують до інших міст, чоловіків призивають до лав ЗСУ. В звязку з чим не кожен має можливість звернутися до органів соціального захисту населення з заявою про скасування довідки ВПО.

І в цьому випадку у них постає питання: «Як скасувати довідку ВПО, якщо немає можливості самостійно звернутися з заявою?».

Для вирішення даного питання з 14 грудня 2022 року в за стосунку «ДІЯ» зявилася можливість з власного смартфона скасувати статус ВПО.

Що для цього необхідно зробити?

• Відкрити за стосунок «Дія»
  • Зайти в розділ «Послуги»
  • Відкрити категорію «Послуги для ВПО»
  • Обрати під категорію «Скасувати статус ВПО»
  • Натиснути кнопку почати, після чого перевірити всі Ваші данні на та натиснути кнопку «Надіслати».
  • Протягом 15 хв. Ваш запит обробиться та скасується довідка ВПО

Однак слід зауважити, що даною послугою може скористуватися лише та людина, яка отримувала довідку ВПО через за стосунок «Дія».

У разі якщо Ви маєте додаткові питання по цій статті звертайтеся до бюро правової допомоги Богодухівського місцевого центру, які знаходяться за адресами:

• м. Богодухів, вул. Покровська, 5.;

• м. Валки, вул. Харківська, 2;

• смт. Коломак, пров. Свободи, 2а;

• смт. Краснокутск, вул. Миру, 138.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).