21 грудня відбулася XXXVII сесія Богодухівської міської ради

Дата: 22.12.2022 08:34

Фото без описуПідбиваючи підсумки роботи за 2022 рік, міський голова Володимир БЄЛИЙ подякував депутатам за плідну та конструктивну роботу протягом року.

Питання порядку денного були попередньо опрацьовані на засіданнях комісій та рекомендовані на затвердження сесії міської ради. Депутати підтримали програми, які стосуються життєдіяльності громади та роботи комунальних установ і підприємств міської ради. Також проголосували за головний фінансовий документ громади – бюджет-2023. Крім того, на сесії було розглянуто 82 земельних питання.

Депутати обговорили питання щодо перейменування назв вулиць, площ, провулків та проїздів по Богодухівській громаді. І підтримали запропонований проєкт рішення.