ЗМІНИ В ЗАКОНОДАВСТВІ ЩОДО ОСІБ, ЯКІ ПІДЛЯГАЮТЬ БРОНЮВАННЮ

Дата: 13.12.2022 13:08

Фото без опису04 грудня 2022 року набрав чинності ЗУ «Про внесення змін до Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" щодо бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час».

Даним законом доповнено категорії осіб, які підлягають бронюванню, а саме:

• військовозобов’язані, які працюють на підприємствах, в установах і організаціях, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період. Критерії та порядок, за якими здійснюється визначення підприємств, установ і організацій, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період, встановлюються Кабінетом Міністрів України.

У разі якщо Ви маєте додаткові питання по цій статті звертайтеся до бюро правової допомоги Богодухівського місцевого центру, які знаходяться за адресами:

•  м. Богодухів, вул. Покровська, 5.;

•  м. Валки, вул. Харківська, 2;

•  смт. Коломак, пров. Свободи, 2а;

•  смт. Краснокутск, вул. Миру, 138.

Джерело: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2732-20#top