До уваги мешканців громади!

Дата: 12.12.2022 12:59

Фото без описуТриває реєстрація на отримання безкоштовних дров.

Забезпеченню деревиною паливною підлягають виключно домогосподарства, які не забезпечені іншими системами опалення, окрім дров’яної, та не отримували безкоштовну допомогу (від благодійних, релігійних організацій тощо) у вигляді деревини паливної.

Першочерговому забезпеченню дровами підлягають домогосподарства, в яких проживають:

☑️ одиноко проживаючі особи/подружжя похилого віку;

☑️ сім’ї, до складу яких входять особи з інвалідністю 1 групи;

☑️ сім’ї, до складу яких входять діти з інвалідністю підгрупи «А»;

☑️ сім’ї, до складу яких входять лише непрацездатні особи;

☑️ сім’ї, у яких виховується троє та більше дітей, у тому числі діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;

☑️ одинокі батько чи мати, які мають на вихованні дітей віком до 14 років;

☑️ сім’ї, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям.

У разі проживання в одному домогосподарстві двох та більше сімей, заява на забезпечення деревиною паливною подається лише від одного заявника (заявника визначають мешканці домогосподарства).

Внутрішньо переміщені особи, які відповідно до довідки про взяття на облік ВПО зареєстровані та проживають на території громади, можуть скористатися даною допомогою лише у разі приналежності до однієї з вищеперерахованих пільгових категорій.

Отримати бланк заяви та подати документи на отримання паливної деревини можна у 🔰 Відділі «Центр надання адміністративних послуг» за адресою: м.Богодухів, вул. Молодіжна,2.

У сільській місцевості це можна зробити у старостатах, де староста чи діловод приймуть заяву та нададуть роз’яснення з цього питання.