Міжнародний день прав людини

Дата: 12.12.2022 10:09

10 грудня у світі відзначали Міжнародний день прав людини, який було засновано 4 грудня 1950 року Генеральною Асамблеєю ООН, знаменуючи річницю ухвалення Загальної декларації прав людини в 1948 році.

Засновники Міжнародного дня прав людини висловлювалися за розширення прав людини, активну пропаганду ідей рівноправності, соціальної відповідальності та взаємодопомоги.

Саме напередодні цього дня 09 грудня для жителів Губарівського старостинського округу Відділом соціального захисту населення Богодухівської міської ради разом із фахівцями Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та начальником Богодухівського РВ №1 філії ДУ «Центр пробації» було проведено просвітницький захід на тему: «Протидія домашньому насильству».