Волонтери Première Urgence Internationale завітали до нашої громади

Дата: 09.12.2022 15:24

Сьогодні до Богодухівської громади завітала команда волонтерів Première Urgence Internationale, яка передала для потреб лікарні бойлери, конвектори, електроковдри та вовняні ковдри. До речі, саме ця організація на початку тижня вже подарувала бензиновий генератор для поліклінічного відділення.

Волонтери зустрілися з керівниками КНП Богодухівська центральна районна лікарня Богодухівської міської ради та обговорили питання подальшої співпраці.

Для довідки: Première Urgence Internationale - це неприбуткова неполітична міжнародна неурядова організація зі штаб-квартирою у Франції, завданням якої є допомога цивільному населенню, що перебуває у скрутному становищі у зв’язку з природними катаклізмами, війною чи економічними кризами. В Україні Premiere Urgence Internationale з 2015 року працювала на лінії розмежування в Луганській та Донецькій областях, а з початком повномасштабного вторгнення розширила свою діяльність.