Хто може скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням?

Дата: 06.12.2022 15:30

Фото без описуГоловне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що відповідно до пункту 3 підрозділу 94 розділу ХХ Податкового кодексу України (далі – ПКУ) скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням можуть фізичні особи - резиденти, у тому числі самозайняті особи, а також фізичні особи, які не є резидентами України, але які були резидентами на момент отримання (набуття) об’єктів декларування чи на момент нарахування (отримання) доходів, за рахунок яких були отримані (набуті) об’єкти декларування, і які відповідно до ПКУ є чи були платниками податків.

#ОдноразовеДобровільнеДекларуванняKhTax