В Україні триває Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Дата: 06.12.2022 15:27

Фото без опису 6 грудня – День вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі. Саме після трагічних подій цього дня, чоловіки Канади в 1991 році започаткували «Білу Стрічку», як символ активізму проти насильства над жінками та дітьми.

Саме цій даті сьогодні було приурочено захід проведений Відділом соціального захисту населення Богодухівської міської ради за участі представників Богодухівського РВ №1 філії ДУ «Центр пробації» та Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Головний меседж заходу – ми повинні постійно працювати над запобіганням насильства над жінками: нашими матерями, сестрами, дружинами, партнерами та друзями. Пам’ятаймо та вшануймо життя не лише 14 жінок, які були жорстоко вбиті в 1989 році в Монреалі, але й усіх жінок, які стали жертвами гендерно зумовленого насильства.