Французька гуманітарна організація ACTED завітала до Богодухівської громади

Дата: 17.11.2022 10:22

Фото без описуВлітку Міністерство соціальної політики України підписало меморандум про взаєморозуміння з французькою гуманітарною організацією ACTED про надання грошової допомоги українцям, які проживають на тимчасово окупованих територіях чи у зоні активних бойових дій.

Днями волонтери цієї організації завітали до м.Богодухів та організували реєстрацію громадян найбільш вразливих верств населення громади для отримання грошової допомоги. Допомога буде виплачена одноразово з розрахунку на кожного члена родини на період 3 місяці. Заявки на соціальну виплату оформили 958 мешканців громади. Після перевірки заявок буде відправлено SMS повідомлення, що їх відібрано для надання допомоги та надіслано персональний код. Гроші виплачуватимуть через відділення Ощадбанку, або Укрпошти.