Поради, які дозволяють використовувати електроенергію більш ефективно

Дата: 09.11.2022 10:54

Фото без описуШановні мешканці Богодухівської громади!

За останній місяць українська енергосистема зазнала масштабних ракетних обстрілів з боку росіян. У багатьох регіонах країни виникли проблеми з безперебійним забезпеченням, через що наразі необхідно економити електроенергію. Енергоефективність - найбільш надійна зброя у боротьбі проти енергетичного шантажу та політичного тиску країни - агресора.
Саме тому споживачі повинні допомагати енергетикам: раціонально використовувати електроенергію і зберігати тепло, аби полегшити балансування енергосистеми і дати спеціалістам час на її відновлення в разі нових пошкоджень.
Існують декілька простих порад, які дозволяють використовувати електроенергію більш ефективно:
-    встановіть енергозберігаючі лампи, які працюють у 5-8 разі довше, ніж лампи розжарювання та в рази економніші при забезпеченні аналогічної освітленості;
-    встановіть світлорегулятори і датчики, які автоматично вмикають і вимикають освітлення при появі людини;
-    дотримуйтесь порад та рекомендацій енергетиків щодо заощаджувальних заходів та режиму економії електроенергії.
Про те, як менше споживати електроенергію дивіться нижче в інфографіці. Для зниження навантаження на електромережі та економії електроенергії просимо максимально зменшити використання електроенергії в місцях загального користування багатоквартирних будинків.
Дякуємо Вам за розуміння та співпрацю. Всі разом тримаємо енергетичний фронт! Віримо в перемогу!Фото без опису