9 листопада в Україні відзначається День української писемності та мови

Дата: 09.11.2022 08:00

Фото без опису“Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподівання, розум, досвід, почування”. Ці  слова Панаса Мирного влучно описують роль мови у становленні державності.
Сьогодні, як ніколи, свято мови і писемності має історичне значення для українців. Після 24 лютого «солов’їна» стала таким собі кордоном, який ідентифікує нас як націю. Під час повномасштабного вторгнення все більше громадян свідомо обирають спілкування українською, а сама мова згуртувала нас у боротьбі за мир та незалежність. Тож, любі земляки, зі святом нас! Давайте розмовляти українською, щоб прийдешні покоління без усіляких вагань усвідомлювали важливість мови та пишалися своєю приналежністю до незламної та волелюбної нації! Все буде Україна!