В Україні працюють Національні гарячі лінії для захисту прав жінок та дітей

Дата: 08.11.2022 12:33

З початком повномасштабного вторгнення рф в Україну питання захисту прав та інтересів дітей і жінок в умовах воєнного стану стоїть особливо гостро та є надзвичайно важливим для всієї спільноти демократичних правових держав.

Сьогодні це питання серед пріоритетних на порядку денному інститутів громадянського суспільства. Серед них – громадська організація «Ла Страда-Україна».

ГО «Ла Страда-Україна» – одна з провідних неурядових організацій Україні у сфері захисту прав жінок та дітей. Діяльність організації направлена на забезпечення ґендерної рівності, миробудування, запобігання ґендерно зумовленому насильству, зокрема домашньому насильству, протидії торгівлі людьми та забезпечення прав дітей, сприяючи впровадженню стандартів прав людини в усіх сферах життя суспільства та держави.

Крім того, громадська організація має 20-річний досвід організації роботи Національних «гарячих» ліній:

Національна гаряча лінія із попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації за номером 0 800 500 335 або 116 123 (з мобільного);

Національна гаряча лінія для дітей та молоді за номером 0 800 500 225 або 116 111 (з мобільного).