Відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва, який щорічно відзначають 9 листопада

Дата: 08.11.2022 12:04

Фото без описуМіський голова Володимир БЄЛИЙ та секретар міської ради Рамаз ГАМБАРАШВІЛІ привітали творчих та талановитих представників нашої громади з професійним святом. Володимир Миколайович подякував присутнім за небайдужість та активну життєву позицію. «У складні для країни часи кожен з вас знайшов свою нішу. Святкову «кухню» ви змінили на  підтримку наших захисників», - зазначив міський голова. Володимир Миколайович та Рамаз Темурович побажали діячам культури миру, достатку та здійснення найзаповітніших мрій. Щоб якнайшвидше всі ми відсвяткували перемогу.

За вагомий внесок у розвиток волонтерського руху, активну культурно-просвітницьку діяльність та з нагоди професійного свята учасники заходу  нагороджені грамотами міської ради.