Привітали працівників соціальної сфери з прийдешнім професійним святом

Дата: 03.11.2022 15:26

Напередодні професійного свята міський голова Володимир БЄЛИЙ, секретар міської ради Рамаз ГАМБАРАШВІЛІ та заступник міського голови Любов РОГИНСЬКА привітали працівників соціальної сфери.
Володимир Миколайович у своїй промові подякував керівникам соціальних закладів та структурних підрозділів ради за стійкість та оперативність у вирішенні надскладних задач, які поставила перед нами війна.  «Серед вас та працівників ваших установ немає випадкових людей,  у соціальній сфері працюють лише за покликом душі. Тільки так соціальні працівники захищають, підтримують, піклуються та допомагають людям долати життєві труднощі», - зазначив міський голова. За сумлінну працю, вагомий внесок у вирішені питань соціального захисту жителів територіальної громади, високий професіоналізм, ініціативу і наполегливість у роботі та з нагоди  Дня працівника соціальної сфери колективи соціальних закладів громади відзначені подяками Богодухівської міської ради.