Військовослужбовців з трьома та більше дітьми віком до 18 років звільнять від служби на час воєнного стану

Дата: 17.10.2022 09:19

Фото без опису20 вересня 2022 року прийнято Закон України «Про внесення змін до статті 26 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» щодо додаткової підстави звільнення з військової служби під час воєнного стану» .

Відповідно до Закону передбачено, що військовослужбовці, на утриманні яких перебувають троє і більше дітей віком до 18 років звільняються з військової служби за призовом осіб із числа резервістів під час військового стану.