Богодухівському ліцею -155

Дата: 13.10.2022 16:19

Фото без описуМіський голова Володимир БЄЛИЙ та начальник управління освіти, молоді та спорту Ольга РУБАНИК привітали з 155-річним ювілеєм педагогічний колектив Богодухівського ліцею №3.

«Сьогодні один із кращих освітніх закладів громади святкує такий поважний ювілей. 155 років для начального закладу - це ціла епоха. З його стін вийшли тисячі випускників, які своєю щоденною працею творили і нині творять історію держави. Ви виховали не одне гідне покоління українців. Серед них є і ті, хто зараз відстоює незалежність нашої країни»,— зауважив Володимир Миколайович.

Міський голова подякував колективу ліцею та побажав нових здобутків на педагогічній ниві, талановитих учнів та мирного неба над головою.