Богодухівська міська рада

Харківська область

30 вересня – найчитальніший день року, адже сьогодні відзначається Всеукраїнський день бібліотек

Дата: 30.09.2022 09:02
Кількість переглядів: 427

Вітання з професійним святом приймають бібліотекарі – хранителі духовної спадщини та різноманітних знань, накопичених людством.

В умовах військового сьогодення бібліотечні працівники спільно з користувачами допомагають нашим захисникам: збирають продукти, кошти, плетуть маскувальні сітки. Навколишня реальність є могутнім фактором виховання. А бібліотека – це той центр, де почуття гідності, національної приналежності, патріотизму передаються через книги, через приклади, через зустрічі з кращими представниками української нації. Для бібліотек національно-патріотичне виховання було і залишається одним із найважливіших завдань. Від того, чи читають наші громадяни, що читають і як читають, залежить сьогоднішній успіх і завтрашня доля України в цілому. Не випадково ж орківські загарбники першими кроками знищували українські книги.

Дійсний патріот живе життям свого народу. Робити більше гарних і добрих вчинків – це і є патріотизм. Бібліотека - це незвичайний світ, це місце, в якому існує особливий порядок, виробляються правила, забезпечується вільний доступ до інформації та формується повага до книги, як цінності. Нині із впровадженням сучасних інформаційних технологій з'явилися нові можливості для роботи з читачами, та незважаючи на розвиток цифрового світу, ніщо не замінить паперову книгу та особливу, чарівну, «книжкову» атмосферу читального залу. А працівники бібліотек - наполегливі, відповідальні, освічені, уважні, чуйні та доброзичливі люди, справжні фахівці своєї справи. Віддані своїй професії вони спонукають кожного з нас полюбити книгу.

Шановні працівники бібліотек!

Щиро вітаємо вас з вашим професійним святом. Зичимо вам міцного здоров’я, особистого щастя, творчого натхнення, добра, миру, благополуччя, відчуття справжнього задоволення від своєї роботи. Хай це свято принесе у ваші колективи гордість за свою професію, прагнення до творчості, дух взаєморозуміння з читачами та колегами.

Читачам, в свою чергу, бажаємо частіше відвідувати бібліотеки. Перефразуючи відомий вислів, «людина, яка читає, буде людиною, яка думає». А людина, яка думає, буде вільною, з почуттям власної гідності й відчуттям особистої захищеності. І країна, у якій живуть вільні люди, обов’язково буде суверенною, впевненою у своєму майбутньому.

P.S. Сьогоднішнє свято – відмінний привід завітати до бібліотеки й дізнатися, що з новинок з’явилося в фондах, або прийти до бібліотеки разом з дитиною, взяти книгу, улюблену вами з дитинства, та провести цей вечір разом за читанням. Цінуйте миті, проведені з близькими людьми.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь