Наші спортсмени продовжують радувати  своїми результатами

Дата: 19.09.2022 14:52

Фото без описуЗа підтримки Управління освіти, молоді та спорту Богодухівської міської ради минулої суботи дві команди нашої громади взяли участь у турнірі зі стрітболу, який відбувся у місті Валки. Команда «Богодухів», яка складалася з більш досвідчених спортсменів, вийшла з групи, і, програвши у півфіналі «BASKETBALL SECOND» (м. Красноград), вступила у боротьбу за бронзові нагороди. У вирішальному матчі «Богодухів» протистояв старим знайомим - валківським «50/50», дербі виявилося принциповим та емоційним. У підсумку- 17:16 на користь богодухівців. Вітаємо земляків!

Підростаюче покоління богодухівських баскетболістів виступило командою «Junior». В ході турнірної боротьби наша молодь перемогла команду «РУХ» (м. Валки) та поступилася у матчах за вихід у плей-офф майбутнім переможцю та фіналісту турніру.  Змагання з суперниками такого рівня для молодих спортсменів – це неоціненний досвід, який обов’язково приведе до перемог у майбутньому.