17 вересня Україна відзначає День рятівника

Дата: 17.09.2022 08:20

Ми адресуємо слова подяки і привітання всім тим, хто оберігає людське життя та матеріальні надбання держави від нищівної вогняної стихії та інших надзвичайних ситуацій. А з початком широкомасштабної російської агресії наші рятівники працюють у найгарячіших точках під артилерійськими, ракетними чи авіаційними ударами, наражаючи себе на небезпеку заради порятунку людей, інколи ціною власного життя.

«Запобігти. Врятувати. Допомогти» – це гасло українських рятувальників. Мужніх, професійних, сильних духом людей, які нині надають допомогу у зоні бойових дій, ліквідовують наслідки обстрілів, рятують життя мирних мешканців та наших бійців. Долаючи неймовірні труднощі і часто ризикуючи собою, рятують найдорожче в світі – людське життя.

Дякуємо за вашу працю, героїзм та мужність. Бажаємо вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, щастя, добра та мирного неба над рідною українською землею.