Богодухівський районний розрахунково-сервісний центр ПрАТ «Харківенергозбут» звертається з проханням до споживачів електроенергії щодо вчасної сплати за надані послуги

Дата: 15.09.2022 15:23

Фото без описуСьогодні сплата за електроенергію є особливо важлива, оскільки енергетиками докладається максимум зусиль для безперебійної її подачі у наші оселі та на підприємства. Це нелегке завдання в умовах війни.

ПрАТ «Харківенергозбут» просить вчасно сплачувати за електроенергію та не накопичувати боргів. Розраховуючись за надану послугу, ви разом з усіма наближаєте перемогу, допомагаєте боротись з російською агресією енергетичному сектору України та підтримуєте наших захисників, які сьогодні впевнено звільняють українські населені пункти.

Єднаймося заради Перемоги!