У другу неділю вересня в Україні відзначають День танкістів

Дата: 11.09.2022 09:10

Це свято не лише воїнів-танкістів, нині ми вшановуємо самовіддану працю вчених, конструкторів, інженерів і працівників української танкобудівної галузі.

Танкові війська завжди вважались міцним броньованим кулаком українського війська. Окупанти на собі відчули смертельну вогневу міць, точність пострілів і жертовну самовідданість українських танкових екіпажів. Щодня наші воїни демонструють мужність, героїзм та щиру відданість Українському народові.

Схиляємо голови перед пам’яттю героїв-танкістів, які ціною власного життя захищали незалежність і територіальну цілісність нашої держави. Вічна їм пам’ять!

Шановні воїни-танкісти! Дорогі ветерани танкових військ і працівники танкобудівної галузі України!

Щиро вітаємо вас з професійним святом! Пишаємося вашою ратною звитягою, патріотизмом і професіоналізмом, які є неоціненним вкладом в оборону України! Бажаємо вам титанічної сили, непохитної стійкості та міцного, як броня, здоров'я. Миру вам та вашим сім'ям!