6 вересня - День адміністратора центру надання адміністративних послуг!

Дата: 06.09.2022 08:28

Фото без описуСьогодні вітаємо з професійним святом усіх, хто в цей нелегкий час працює на ниві надання адміністративних послуг! Ваша робота важлива та потребує глибоких знань, професійних навичок та щирої людяності. В перші місяці повномасштабного вторгнення ви працювали у напруженому графіку, без вихідних та мужньо впоралися з викликами сьогодення!

Шановні адміністратори ЦНАПу, прийміть слова щирої вдячності за вашу нелегку, але таку важливу працю. Завдяки вам адміністративні послуги стають якісними, швидкими та доступнішими для жителів у кожному куточку нашої громади.

У цей святковий день бажаємо усім вам невичерпної енергії, натхнення, професійного росту, вдячних відвідувачів, миру і удачі!