На Харківщині заборонили відвідування лісів

Дата: 05.09.2022 16:27

До уваги мешканців громади! Відповідно до розпорядження начальника Харківської обласної військової адміністрації населенню заборонено відвідування лісів та в’їзд  на їх територію.

Дане обмеження не стосується Збройних Сил України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Національної гвардії України, Служби зовнішньої розвідки України, Управління державної охорони України, Національної поліції України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної екологічної інспекції України, Державного агентства лісових ресурсів України, військових адміністрацій та постійних лісокористувачів у період воєнного стану.

Заборонено також здійснення селекційного, діагностичного та наукового відстрілів, полювання на всі види мисливських тварин у період дії воєнного стану.

Просимо відповідально поставитися до заборони. Дотримання елементарних правил може зберегти ваше життя!