Сьогодні в Богодухівській громаді відбувся традиційний серпневий освітянський форум

Дата: 30.08.2022 16:48

Фото без описуЗаступник Богодухівського міського голови Оксана СИЗОНЕНКО від імені міського голови Володимира БЄЛОГО привітала педагогічну спільноту та подякувала за їх працю у складних умовах навчання он-лайн. Відзначила високий рівень проведення цього року у громаді національного мультипредметного тесту, за результатами якого наші випускники отримали можливість вступити до вищих навчальних закладів на бюджетну форму навчання.

У роботі форуму в режимі он-лайн взяли участь керівники закладів, установ освіти громади та Управління Державної служби якості освіти в Харківській області. Підведені підсумки минулого навчального року, окреслені завдання на новий 2022/2023 навчальний рік та визначені основні виклики забезпечення якості освіти в умовах воєнного часу.

Тримаймо освітній стрій та крокуймо разом до Перемоги!