Богодухівська громада вшанувала пам’ять захисників України

Дата: 29.08.2022 11:46

Фото без описуМіський голова Володимир БЄЛИЙ та голова районної ради Юрій ЯЦИНА разом із представниками міської ради і районної військової адміністрації поклали квіти до пам’ятного знаку борцям за свободу і незалежність України «Козацький Хрест».
На Алеї Героїв на міському кладовищі вшанували пам’ять та поклали квіти на могили полеглих захисників. Вкотре з болем у серці згадали наших земляків, які віддали свої життя в неоголошеній російсько – українській війні, захищаючи незалежність та суверенітет України.
Неправда, що Герої не вмирають. Не вмирає пам’ять про них, яку ми маємо плекати із вдячністю за можливість жити під мирним небом!